Akce

Akce

JARO je tady a na Starých Hradech je vítáme VE ZNAMENÍ ČOKOLÁDY, VÍNA  A POHÁDEK.
Pro děti máme spoustu pohádkových překvapení. I dospěláci se mají na co těšit, z hradních sklepů jsme pro Vás připravili bohatou nabídku těch nejlepších vín,  vyhlášenou Starohradskou medovinu a pro všechny pak DRAKULÁDU, kvalitní dračí čokoládu. 
Generálním partnerem je CARLA, český výrobce čokolády. 

25. března - 18. června
Akce

Pololetní prázdniny - OTEVŘENO! Pohádková hra - za vysvědčení ZDARMA do každé rodiny!

Mimořádná akce pro rodiny s dětmi! Pro každou rodinu, jejíž dítko/dítka nám donese/donesou ukázat pololetní vysvědčení (nebo jeho kopii), připravil nejvyšší pohádkový čaroděj Archibald I. odměnu - originální pohádkovou deskovou hru DRAČÍ POKLAD  - případně  hru  dle vlastního výběru. 

3. února - 5. února
Akce

- Je Hrad a zámek Staré Hrady otevřen? Ano, otevřeno máme celoročně dle otevírací doby, uvedené na těchto stránkách.

- Je potřeba se objednat? Ne. Můžete přijet kdykoliv v otevírací době. Pokud je vás více a chcete si udělat rezervaci, volejte na tel. 602 302 220. 

- Školním výletům, zájezdům a větším skupinám doporučujeme rezervaci. Pro předem objednané zájezdy máme otevřeno po celý rok i mimo otevírací dobu. Rezervace na tel. 602 302 220.

- Můžeme k vám s kočárkem?
Ano. Okruh Zámecké pohádkové sklepení  a expozici Čarodějná Bestyjola lze absolvovat s kočárkem. Na ostatní okruhy kočárek zaparkujete v arkádách. 

- Můžeme k vám se psem? Ano. S pejsem v tašce či v náručí můžete absolvovat všechny prohlídkové trasy. S většími plemeny na vodítku můžete navštívit okruh Zámecké pohádkové sklepení a akce v exteriéru.


 

8. února - 31. prosince
Akce

Pojďte s námi NA DRAKY! Otevřeno máme všechny termíny jarních prázdnin od středy do neděle. 
Navštívit můžete:
Hrad a zámek s Dračí královskou komnatou
Zámecké pohádkové sklepení 
Hradní pohádkovou půdu 
Zdravosvět a Dračí království
Čarodějnou Bestyjolu
Těšíme se na Vaši návštěvu.

18. března - 19. března
Akce

Na hradě se usídlili draci - pojďte s námi do pohádky zachránit princeznu Laskonku, najděte zaklínadlo a pohádková odměna vás nemine. Na dospěláky čeká ochutnávka pravé starohradské medoviny, dozvíte se něco o historii hradu a nakonec Vás přijme na audienci samotný dračí král, Jeho Veličenstvo Rozumbraďák XVI.

25. března - 26. března
Akce

Oslavte svátky jara v atmosféře pohádkového hradu a zámku. Netradiční velikonoční výlet pro Vaši rodinu. Dračí Velikonoce - pestrobarevná dračí vejce na zámku. Užijte si VELIKONOCE JINAK. Ochutnejte sváteční lektvary, utrejchy a  dobroty našich čarodějnic a princezen. Pro každé dítko čokoládová odměna. Zábava,hry a překvapení pro děti i dospělé. Mnoho novinek v roce 2023.

6. dubna - 10. dubna
Akce

Oslavte svátky čarodějnic lekcí letu na koštěti na Hradní pohádkovou půdu. Originální starohradské lekce čarodějného létání vedou ty nejzkušenější čarodějnice, čertenice nebo sám hradní čaroděj. Na půdě Vás čeká čarodějná prádelna, mydlírna a garderóbna, navštívíte medové království a stašidláckou hospodu. Milovníky draků potěší rodinka mocných čarodraků MOCJEĎÁKŮ a OBŘÍ RUBÍNOVÍ DRACI. V čertovské kovárně ochutnejte lektvary a utrejchy našich čarodějnic. Zábava a překvapení pro děti i dospělé. 
Sobota,  neděle  a pondělí od 10 - 17 hod.

29. dubna - 1. května
Akce

Po celý rok můžete v pohádkových okruzích – Zámecké tajemné sklepení, Zdravosvět a Dračí království, Hradní pohádková půda a Hrad a zámek s Dračí královskou komnatou – čarovat s našimi živými pohádkovými bytostmi – princeznami, vodnicemi, čerticemi, čaroději a čarodějnicemi a jejich tři sta padesáti pohádkovými kamarády.  Zažijete MNOHO POHÁDKOVÉ ZÁBAVY – soutěže, hry a překvapení pro děti i dospělé - každý den po celý rok.   

30. října - 30. října