Akce

Akce

ZIMA je stále ještě tady a na Starých Hradech VE ZNAMENÍ ČOKOLÁDY, VÍNA  A POHÁDEK.
Pro děti máme spoustu pohádkových překvapení. I dospěláci se mají na co těšit, z hradních sklepů jsme pro Vás připravili bohatou nabídku těch nejlepších vín,  vyhlášenou Starohradskou medovinu a pro všechny pak DRAKULÁDU, kvalitní dračí čokoládu. 
Generálním partnerem je CARLA, český výrobce čokolády. 

28. února - 17. března
Akce

Na hradě se usídlili draci - pojďte s námi do pohádky zachránit princeznu Laskonku, najděte zaklínadlo a pohádková odměna vás nemine. Na dospěláky čeká ochutnávka pravé starohradské medoviny, dozvíte se něco o historii hradu a nakonec Vás přijme na audienci samotný dračí král, Jeho Veličenstvo Rozumbraďák XVI.

28. února - 1. dubna
Akce

Pojďte s námi NA DRAKY! Otevřeno máme všechny termíny jarních prázdnin od středy do neděle. 
Navštívit můžete:
Hrad a zámek s Dračí královskou komnatou
Zámecké pohádkové sklepení 
Hradní pohádkovou půdu 
Zdravosvět a Dračí království
Čarodějnou Bestyjolu
Těšíme se na Vaši návštěvu.

28. února - 17. března
Akce

Mimořádná akce pro rodiny s dětmi! Pro každé dítko ze základní či mateřské školy, které nám donese ukázat vysvědčení (nebo jeho kopii), připravil nejvyšší pohádkový čaroděj Archibald I. odměnu - knížku originálních Starohradských pohádek!

4. února - 4. února
Akce

Náš stánek v OC Futurum v HK je  OTEVŘEN DENNĚ, a to  až do soboty 23. 12., od 9.00 do 21.00 hod.

I letošní rok zde seženete všechny pohádkové knížky, deskové hry, obří pexesa, karty i starohradskou medovinu - dárky pod stromeček pro všechny, které máte rádi!.  

20. prosince - 23. prosince
Akce

Přichází čas podzimních a vánočních školních výletů a my Vás zveme na DRAČÍ ČARODĚJNÉ POHÁDKOVÉ PROHLÍDKY. Navštívit můžete všechny zážitkové pohádkové okruhy: - Hradní pohádkovou půdu s lekcí čarodějného létání na koštěti
- Zdravosvět a Dračí království - novinka zvukové efekty
- Zámecké pohádkové sklepení - zábavně naučnou stezku se zvukovými a světelnými efekty    

11. prosince - 22. prosince
Akce

V pondělí 27. 11. náš hrad mimořádně otevírá své brány, aby přivítal malé i velké návštěvníky. Na hradě se nám usídlili draci - pojďte s námi do pohádky zachránit princeznu. Na dospěláky čeká ochutnávka pravé starohradské medoviny.

27. listopadu - 27. listopadu
Akce

Pohádková hra - ZDARMA do každé rodiny!
Vezměte s sebou na výlet ty, které máte rádi!

Láska prochází žaludkem! To je známá věc. A vědí to i starohradští obři. Obr Zelijáš, jeho žena Knedlinda a malý obřík Přejedlínek si pro Vás nachystali obří pohádkovou odměnu (čtěte podmínky akce). 

18. února - 18. února