Akce

Akce

     

U nás uvidíte 450 pohádkových bytostí.  

Jsou pro Vás připraveny 4 zážitkové prohlídkové okruhy:
- Hrad a zámek s Dračí královskou komnatou
- Zámecké pohádkové sklepení
- Hradní pohádková půda
- Zdravosvět a Dračí království

Provázet Vás budou opravdové živé pohádkové bytosti.

Potkáte tu také bílé pávy, miniovečky a další zvířátka.
Ochutnat můžete Starohradskou medovinu, vína z hradních sklepů a Drakuládu - dračí čokoládu.

K dispozici jsou i historické prohlídky hradu.

Zábava pro děti i dospělé.
Otevřeno máme celoročně a za každého počasí!

21. listopadu - 31. prosince
Akce

SOBOTA, NEDĚLE - navštivte naše starohradské pohádkové PEKLO! Na každého člobrdíka čeká pohádkový dárek - originální starohradské pohádkové pexeso, čokopřekvapení a pro dospěláky pravá čertovská medovina.

4. prosince - 4. prosince
Akce

ZIMA je tady a na Starých Hradech je vítáme VE ZNAMENÍ ČOKOLÁDY, VÍNA  A POHÁDEK.
Pro děti máme spoustu pohádkových překvapení. I dospěláci se mají na co těšit, z hradních sklepů jsme pro Vás připravili bohatou nabídku těch nejlepších vín,  vyhlášenou Starohradskou medovinu a pro všechny pak DRAKULÁDU, kvalitní dračí čokoládu. 
Generálním partnerem je CARLA, český výrobce čokolády. 

10. prosince - 19. března
Akce

Skřítek Láskulín -  ochráncem lásky, štěstí a rodinné pohody! Pro každou maminku jsme připravili jako dárek ke vstupnému tento víkend 7. a 8. května kartičku se skřítkem Láskulínem. 

7. května - 8. května
Akce

Poslední prázdninová představení - kejklířská vystoupení - kouzla, triky, kejkle. Každou sobotu, neděli a středu o  letních prázdninách v gotických zdech Starých Hradů zažijete KEJKLÍŘSKÉ VYSTOUPENÍ! Nejvyšší pohádkový čaroděj Archibald I. povolal na hrad kejklíře k vašemu potěšení i zábavě. Uvidíte originální kejkle, triky a kousky.

31. srpna - 31. srpna
Akce

Pohádková hra - ZDARMA do každé rodiny!
Vezměte s sebou na výlet ty, které máte rádi!

Láska prochází žaludkem! To je známá věc. A vědí to i starohradští obři. Obr Zelijáš, jeho žena Knedlinda a malý obřík Přejedlínek si pro Vás nachystali obří pohádkovou odměnu:

13. února - 13. února
Akce

- Je Hrad a zámek Staré Hrady otevřen? Ano, otevřeno máme celoročně dle otevírací doby, uvedené na těchto stránkách.

- Je potřeba se objednat? Ne. Můžete přijet kdykoliv v otevírací době. Pokud je vás více a chcete si udělat rezervaci, volejte na tel. 602 302 220. 

- Školním výletům, zájezdům a větším skupinám doporučujeme rezervaci. Pro předem objednané zájezdy máme otevřeno po celý rok i mimo otevírací dobu. Rezervace na tel. 602 302 220.

- Můžeme k vám s kočárkem?
Ano. Okruh Zámecké pohádkové sklepení  a expozici Čarodějná Bestyjola lze absolvovat s kočárkem. Na ostatní okruhy kočárek zaparkujete v arkádách. 

- Můžeme k vám se psem? Ano. S pejsem v tašce či v náručí můžete absolvovat všechny prohlídkové trasy. S většími plemeny na vodítku můžete navštívit okruh Zámecké pohádkové sklepení a akce v exteriéru.


 

13. listopadu - 31. prosince
Akce

Po celý rok můžete v pohádkových okruzích – Zámecké tajemné sklepení, Zdravosvět a Dračí království, Hradní pohádková půda a Hrad a zámek s Dračí královskou komnatou – čarovat s našimi živými pohádkovými bytostmi – princeznami, vodnicemi, čerticemi, čaroději a čarodějnicemi a jejich tři sta padesáti pohádkovými kamarády.  Zažijete MNOHO POHÁDKOVÉ ZÁBAVY – soutěže, hry a překvapení pro děti i dospělé - každý den po celý rok.   

30. října - 30. října