Akce
Pojďte s námi do pohádky zachránit princeznu Laskonku, najděte zaklínadlo a pohádková odměna vás nemine. Neváhejte, vstupte do starohradského Dračího království a ochutnejte zimní atmosféru kouzelného hradu a zámku všemi smysly. Na hradě se usídlili draci a dráčci - čeká jich tu na vás přes padesát druhů!
V lednu máme otevřeno každou sobotu 10., 17. a 24., od 10.00 do 17.00 hod.
Dále pak o pololetních prázdninách od pátku 30. ledna do neděle 1. února, od 10.00 do 17.00 hod.
Rezervace pro skupiny i mimo tuto provozní dobu na tel. 602 302 220.
Přejeme všem pohádkově krásný rok 2026, děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na Vaši
návštěvu.
Tým Hradu a zámku Staré Hrady
Z technických důvodů není dnes hrad otevřen. Prodej medoviny - volejte tel. 602302220. Vánoční prázdniny - otevřeno od 27. 12. - 30. 12., a 3. a 4. ledna.
Po celý rok můžete v pohádkových okruzích – Zámecké tajemné sklepení, Zdravosvět a Dračí království, Hradní pohádková půda a Hrad a zámek s Dračí královskou komnatou – čarovat s našimi živými pohádkovými bytostmi – princeznami, vodnicemi, čerticemi, čaroději a čarodějnicemi a jejich tři sta padesáti pohádkovými kamarády. Zažijete MNOHO POHÁDKOVÉ ZÁBAVY – soutěže, hry a překvapení pro děti i dospělé - každý den po celý rok.
Pohádkové velvyslanectví na výstavišti v Lysé n. L. je otevřeno od pátku do neděle v těchto termínech:
- 5. - 7. 12., 9.00 - 17.00 hod.,
- 12. - 14. 12., 9.00 - 17.00 hod.
I letošní rok zde pořídíte pohádkové knížky, deskové hry, obří pexesa, karty, pravou starohradskou medovinu a nově i kávu z naší hradní pražírny. Přijďte nakoupit dárky pod stromeček pro všechny, které máte rádi!.
Zveme všechny děti z MŠ a ZŠ na DRAČÍ ČARODĚJNÉ POHÁDKOVÉ PROHLÍDKY. Rezervujte
včas svůj školní výlet za zvýhodněné ceny. Navštívit můžete všechny zážitkové pohádkové okruhy :
- Hradní pohádkovou půdu s lekcí čarodějného létání na koštěti
- Zdravosvět a Dračí království - novinka zvukové efekty
- Zámecké pohádkové sklepení - zábavně naučnou stezku se zvukovými a světelnými efekty
Podzim je tady a my ho na Starých Hradech vítáme ve ZNAMENÍ POHÁDEK, čokolády a kávy z hradní pražírny. Pro děti máme spoustu pohádkových překvapení. I dospěláci se mají na co těšit, z hradních sklepů jsme pro Vás připravili bohatou nabídku těch nejlepších vín, vyhlášenou Starohradskou medovinu a originální kávu přímo z hradní pražírny. Pro všechny pak DRAKULÁDU, kvalitní dračí čokoládu.
Generálním partnerem je CARLA, český výrobce čokolády.
SOBOTA, NEDĚLE - navštivte naše starohradské pohádkové PEKLO! Na každého člobrdíka čeká originání čertovský pohádkový dárek, čokopřekvapení a pro dospěláky pravá čertovská medovina..