Čarodějná Bestyjola

kaditlačka 300PXZvířátka, potvůrky a havěť našich čarodějnic

V Čarodějné Bestyjole s láskou pečují starohradské čarodějnice různých kategorií a kouzlobabky o své živé miláčky. Pilně se tu starají o černé kozy a ovečky, králíčky, čarodějné slepičky, bažanty, hrdličky, perličky, ale také o krysáky a myšáky, šváby, štěnice, červy a o další zvířátka, havěť a potvůrky. Pravidelně je krmí těmi nejlepšími dobrotami ze strašidlácké kuchyně.

Uvidíte tu čarodějné almary, kamna, kde si čarodějnice připravují dobrůtky, lektvary a utrejchy, cestovní kočár Drncolet a další důležité čarodějné potřebnosti. Čarodějnou Bestyjolu hlídá Dědek Hnojbabák, pavouk Kaditlačka a čarodějnice Kolohnáta. Navštivte náš Bestyjář a poznejte, kdo se o zvířátka stará.

Jestli chcete vědět, proč je cestovní kočár rozpůlený, přijďte si poslechnout pohádkový příběh.

Nejnovějšími přírůstky v Čarodějné Bestyjole jsou malá jehňátka Kudrlinka a Svetříček. Mají se krásně k světu a jejich maminka Kasajda a teta Jektajda se o ně s láskou starají.

Nechte se unést atmosférou pohádkových prohlídek a navštivte s námi i Zámecké pohádkové sklepení a Hradní pohádkovou půdu nebo Zdravosvět a Dračí království - NOVINKA. Pro milovníky historie máme přichystaný prohlídkový okruh Hrad a zámek, kde uvidíte unikátní expozici "Jak se žilo za císaře pána Františka Josefa I.".

Prohlédněte si fotogalerii z Čarodějné Bestyjoly