Magazín

Akce

Přichází čas podzimních a vánočních školních výletů a my Vás zveme na DRAČÍ ČARODĚJNÉ POHÁDKOVÉ PROHLÍDKY. Navštívit můžete všechny zážitkové pohádkové okruhy: - Hradní pohádkovou půdu s lekcí čarodějného létání na koštěti
- Zdravosvět a Dračí království - novinka zvukové efekty
- Zámecké pohádkové sklepení - zábavně naučnou stezku se zvukovými a světelnými efekty    

11. prosince - 22. prosince
Akce

V pondělí 27. 11. náš hrad mimořádně otevírá své brány, aby přivítal malé i velké návštěvníky. Na hradě se nám usídlili draci - pojďte s námi do pohádky zachránit princeznu. Na dospěláky čeká ochutnávka pravé starohradské medoviny.

27. listopadu - 27. listopadu
Akce

STAROHRADSKÉ POHÁDKOVÉ VELVYSLANECTVÍ je otevřeno: 
- v Hradci Králové OC Futurum -  denně od 1. do 23. 12.  
- v Lysé n. L. - areál výstaviště  - od 8. do 10. 12. a od 15. do 17. 12.   
 
I letošní rok zde seženete všechny pohádkové knížky, deskové hry, obří pexesa, karty i starohradskou medovinu - dárky pod stromeček pro všechny, které máte rádi!.  

10. prosince - 23. prosince
Akce

Ochutnejte atmosféru VÁNOČNÍ POHÁDKOVÉ PROHLÍDKY. Pojďte s námi do pohádky zachránit princeznu před draky. Pohádkovým hradem a vánoční pohádkou vás provede živá čarodějnice, princezna, čertice nebo hradní čaroděj. Zažijete Vánoce našich prababiček a v pohádce tu na vás čeká nejedno překvapení se spoustou veselých kamarádů. 

16. prosince - 7. ledna
Akce

ZIMA je tady a na Starých Hradech ji vítáme VE ZNAMENÍ ČOKOLÁDY, VÍNA  A POHÁDEK.
Pro děti máme spoustu pohádkových překvapení. I dospěláci se mají na co těšit, z hradních sklepů jsme pro Vás připravili bohatou nabídku těch nejlepších vín,  vyhlášenou Starohradskou medovinu a pro všechny pak DRAKULÁDU, kvalitní dračí čokoládu. 
Generálním partnerem je CARLA, český výrobce čokolády. 

2. prosince - 31. prosince
Akce

Na hradě se usídlili draci - pojďte s námi do pohádky zachránit princeznu Laskonku, najděte zaklínadlo a pohádková odměna vás nemine. Na dospěláky čeká ochutnávka pravé starohradské medoviny, dozvíte se něco o historii hradu a nakonec Vás přijme na audienci samotný dračí král, Jeho Veličenstvo Rozumbraďák XVI.

16. prosince - 31. března
Akce

SOBOTA, NEDĚLE - navštivte naše starohradské pohádkové PEKLO! Na každého člobrdíka čeká pohádkový dárek - originální starohradské pohádkové pexeso, čokopřekvapení a pro dospěláky pravá čertovská medovina.

9. prosince - 10. prosince