Reportáže

Reportáže

Dračí ohňové show, vodní loupežníci a rytíři na hradě, svíčky, louče, hudba a netradiční prohlídky Zámeckého pohádkového sklepení a hradu a zámku - to byla letošní Starohradská hradozámecká noc. 

01.09.2014
Reportáže

Ve čtvrtek 13. listopadu odvysílala TV Nova ve Snídani reportáž ze Starých Hradů. Průvodcem nebyl nikdo jiný, než přímo Archibald I., nejvyšší pohádkový čaroděj s naší krásnou princeznou Laskonkou. Tak se podívejte, věříme, že se Vám bude líbit.

13.11.2014
Reportáže

První červencovou sobotu byl hrad a zámek již od rána plný rytířů. Zbraně řinčely, bubny vířily a kdo se nebál, stal se pážetem pravého rytíře a obdržel glejt od samotného pána hradu. Všichni ostatní mohli sledovat Velké rytířské turnaje, ochutnat dobové pokrmy nebo se třeba zdokonalit v lukostřelbě. Pokud jste sobotní program nestihli, nevadí. Rytíři na hradě jsou na Starých Hradech každou sobotu a neděli o prázdninách.

05.07.2014
Reportáže

Tradiční podzimní akce - bohatý pohádkový program pro děti i dospělé. Domácí vepřové hody podle starých lidových tradic, velký rytířský turnaj o ruku princezny Laskonky, dobový jarmark a mnoho dalšího, to vše si 25.10. na Starých Hradech nenechalo ujít na dva tisíce návštěvníků.

25.10.2014
Reportáže

První ročník podzimních slavností mladého vína a čokolády se konal v sobotu 14. 11. 2015.
I přes nepřízeň počasí se jej zúčastnil rekordní počet návštěvníků. 

Prezentovala se jak mladá svatomartinská vína, tak i přívlastková vína a výběry z hroznů od nejlepších vinařů z Moravy a Čech. 

Dětem a všem mlsalům přišly vhod horké i studené čokolády mnoha mnoha druhů, chutí, barev a vůní.  

14.11.2015