Velikonoční prázdniny s draky

10. dubna - 10. dubna

Oslavte svátky jara v atmosféře pohádkového hradu a zámku. Netradiční velikonoční výlet pro Vaši rodinu. Dračí Velikonoce - pestrobarevná dračí vejce na zámku. Užijte si VELIKONOCE JINAK. Pro každé dítko čokoládová odměna (k zakoupené dětské a dospělé vstupence toho dne v hradní pokladně). Zábava, hry a překvapení pro děti i dospělé. Mnoho novinek v roce 2023.

Otevřeno je celé velikonoční prázdniny od čtvrtka 6. 4. až do pondělí 10. 4. včetně.  Čekají na vás krásné princezny, veselé  čarodějnice a rozpustilé čarocezny a čertenice. S nimi si užijete spousta zábavy, her a překvapení pro děti i dospělé.

Navštivte naše prohlídkové okruhy Do pohádek čaroděje Archibalda I. a podívejte se, jak v Zámeckém pohádkovém sklepení slaví jarní svátky vodníci, obři, draci a jak čerti v čertovské domácnosti. Na hradě Vás čeká svátečně naladěn dračí král Rozumbraďák XVI. a ve Zdravosvětě a Dračím království pestrobarevná dračí vejce. Na pohádkové půdě můžete zkontrolovat, jak pečlivě starohradské čarodějnice provedly jarní úklid. Už se na Vás všichni moc těšíme!