Novinky

Novinky

Právě vychází 
8. starohradská pohádková knížka 
- NEKONEČNO POHÁDEK
.
Sedm nových pohádkových příběhů o dracích, princeznách, rytířích, skřítcích a dalších bytostech.

21.10.2020
Novinky

Pro letošní rok máme pro Vás novinku - originální zábavně naučnou cestu zámeckým pohádkovým sklepením – tu si můžete projít sami s rodinou nebo přáteli v menších skupinkách podle vašeho tempa (30 – 50 min). Je proto vhodná i pro ty nejmenší. 

Čeká tu na vás 12 pohádkovým zastavení:
1. Vodnické království
2. Obří domácnost
3. Ledové království
4. Drak Třífňák a čarodějné víly
5. Hnízdo dráčka Šmudlinosky
6..Žalář čaroděje Zlomyslína
7. Obří smaragdoví draci
8. Pohádková hladomorna
9. Vodovodní draci potrubáci
10. Čertovská domácnost
11. Čertovská škola
12. Pekelná direkce    

Věříme, že se Vám prohlídka bude líbit a že si v našem Zámeckém pohádkovém sklepení užijete spoustu zábavy.                                                                                                                                            

27.05.2020
Novinky

TIP NA VÁNOČNÍ DÁREK! Připravili jsme pro Vás nabídku zvýhodněných poukazů na vstupné, zboží nebo služby v hodnotě 500,- a  1.000,- Kč 
za akční cenu 390,- / 750,- Kč.

21.10.2020
Novinky

Představujeme Vám novou hru, určenou už i těm nejmenším dětem - Obří pexeso ZDRAVOSVĚT. Se skřítky Ovocňáky a Saláťáky se brzy naučíte poznávat ovoce a zeleninu. Pomůže Vám i víla Vitamína, skřítek Fruktýn a vládce Zdravosvěta, sám dračí princ Zdrávokaz. Ale pozor na skřety Toxiďáka, Buřtýna a Plísňáky, Červáky a Hnilobáky.

01.12.2017
Novinky

 Velká novinka 2021 – Zámecké pohádkové sklepení ožívá zvukovými a světelnými efekty. Mluveným slovem vás provede sám Archibald I., nejvyšší pohádkový čaroděj Hradu a zámku Staré Hrady. Uslyšíte i vodníky, obry, čertíky, draky, víly a další pohádkové bytosti. Vstupte do starohradského pohádkového světa draků, obrů, vodníků, čertů, kouzelných vil a skřítků. Navštivte laskavou pohádku – originální dobrodružnou stezku Zámeckým pohádkovým sklepením, kterou si procházíte sami vlastním tempem.

03.05.2021
Novinky

Už je to tady! Vyšel očekávaný VII. díl Starohradských pohádek čaroděje Archibalda s názvem POSELSTVÍ RYTÍŘŮ. Po hře Obří pexeso Zdravosvět je to další NOVINKA POD VÁNOČNÍ STROMEČEK! Tak ať se Vám líbí, přejeme pěkné čtení.

21.11.2017