Omalovánky k vytisknutí zdarma.

Stáhněte si pohádku k sobě domů a vymalujte si starohradské bytosti

Pro všechny milovníky starohradských pohádek a pro velké i malé, co rádi malují, vybarvují a vystřihují, nabízíme zdarma ke stažení originální starohradské omalovánky.  Po stažení už jen stačí vytisknout a vybarvovat podle Vaší nálady. A kdo si bude chtít vybarvit starohradské pohádkové bytosti přesně podle předlohy, obrázky barevných předloh najdete na našem eshopu.

Omalovánky zdarma ke stažení obři

Omalovánky Obří domácnost - Ke stažení ZDE 

Vybarvěte si svou Obří domácnost ze starohradského Pohádkového sklepení - obřího tátu Zelijáše, jeho ženu kuchařku Knedlindu i malého obříka Přejedlínka. Chcete-li tyto bytosti lépe poznat a dozvědět se jejich příběh, stačí je navštívit v našem Bestyjáři a nebo si přečíst pohádku o jejich rodince v prvním díle Starohradských pohádek čaroděje Archibalda I.Omalovánky zdarma ke stažení vodníci

Omalovánky Vodnické království - Ke stažení ZDE

Vybarvěte si své Vodnické království ze starohradského Pohádkového sklepení - vodnického krále Škelbu II., jeho dceru vodnickou princeznu Ráchandu i vodnického knížete Kvákenštejna. Chcete-li tyto bytosti lépe poznat a dozvědět se jejich příběh, stačí je navštívit v našem Bestyjáři a nebo si přečíst pohádku o jejich vodnickém životě v prvním díle Starohradských pohádek čaroděje Archibalda I.

Omalovánky zdarma ke stažení draci

Omalovánky Dračí království -  Ke stažení ZDE

Vybarvěte si svou Dračí královskou rodinu ze starohradské Dračí královské komnaty - Dračího krále Jeho Výsost Rozumbraďáka XVI., jeho manželku Dračí královnu Starostlindu i jejich nejmladší a nejpovedenější dcerku Rozcaplínu. Chcete-li tyto bytosti lépe poznat a dozvědět se jejich příběh, stačí je navštívit v našem Bestyjáři a nebo si přečíst pohádku o jejich královském životě ve třetím díle Starohradských pohádek čaroděje Archibalda I.