VELKÁ KOUZELNICKÁ SHOW a SOUBOJE RYTÍŘŮ DOBRA A ZLA

28. září - 28. září

Tuto sobotu, neděli a pondělí! Středověk neskončil – trvá. V gotických zdech Starých Hradů  zažijete STŘEDOVĚK. Pán hradu pro Vás pořádá VELKOU KOUZELNICKOU SHOW a SOUBOJE RYTÍŘŮ DOBRA A ZLA. Čaroděj Archibald I. se svojí družinou osobně. Zažijte originální mistrovská kouzla, magii a čáry, navštivte dobový tábor starohradských rytířů a nechte se unést krásou pravého středověku. Jedinečné rytířské souboje v netradičním podání. Čest a síla, trest a právo středověku, hudba, ohně, řemesla, tržiště a dobové pokrmy. S rytíři, zbrojnoši, kejklíři, jarmarečníky, tanečnicemi, čarodějnicemi, žebráky a různou další sebrankou poznáte mnohá tajemství a ochutnáte všemi smysly atmosféru dne na středověkém hradě L.P. 1362. Nevídané a neslýchané - soutěže, hry, zábava a překvapení pro děti i dospělé! Tento prodloužený víkend - sobotu, neděli a pondělí!

Nahlédněte do života starohradských čar a kouzel, zažijete den s Nejvyšším pohádkovým čarodějem Archibaldem I. a třeba přímo v roli čarodějného učně či panoše se sami zúčastněte Velkých rytířských soubojů! Nevídané a neslýchané – soutěže, hry, zábava a překvapení pro děti i dospělé.

Mimo to můžete navštívit i čtyři prohlídkové okruhy - Hrad a zámek s Dračí královskou komnatou, Zámecké pohádkové sklepení, Hradní pohádková půda a Zdravosvět a Dračí království, kde se na Vás těší na čtyři sta padesát draků a dráčků, obrů, vodníků, skřítků, kouzelných víl, umouněnýh čertů a čertenic, čarodějnic, kouzlobabek a dalších prapodivných pohádkových bytostí.