Výlety s dětmi

Zážitky pro děti

Nabídka zážitků pro děti. Darujte dětem nádherný víkend na Hradě a zámku Staré hrady u Jičína, kde vás prohlídka tří prohlídkových okruhů zavede do pohádky a navíc patří mezi nejoblíbenější zážitky pro děti.

Nevíte, co vybrat svým dětem k blížícím se narozeninám, Vánocům, výročí nebo svátku? Snadná pomoc, vyberte si z naší neustále se rozšiřující nabídky prohlídkových okruhů na hradě a zámku Staré hrady u Jičína. Zážitky jsou totiž skvělým tipem na originální dárky. Pokud váháte, co koupit jako dárek, vězte, že zážitky jako dárky k narozeninám a dalším příležitostem nikdy nezklamou. Překvapíte obdarovaného netradičním dárkem, na který bude dlouhá léta vzpomínat!

Tipy kam na výlet s dětmi

Kam na výlety s dětmi v České republice za pohádkou, zábavou, poznáním, historií, tajemnem, sportem i odpočinkem. U nás si najdete svůj tip na výlet s dětmi za každého počasí. Naše destinace jsou především zaměřeny na rodinné výlety a výlety s dětmi.

Základní popis Hradu a zámku Staré Hrady

Staré Hrady jsou centrem pro zábavné akce vhodné pro celou rodinu za každého počasí a v jakékoliv roční době. Nabízíme celodenní program pro rodiny s dětmi – zábavné pohádkové prohlídky s živou pohádkovou bytostí (princezna, čarodějnice, čertenice), soutěže, hry a zábava pro děti i dospělé, malování na obličej. Pohádkové i historické akce po celý rok, rytířská klání, šermířská představení, dračí ohňová show, slavnosti vína, prohlídky hradu a zámku.

Vybavení

Programy pro děti, hry a upomínkové předměty pro děti, od června do září dětský koutek – soutěže, hry a malování s princeznou. Živá zvířata na nádvoří – možnost kontaktu s živými zvířátky. Restaurace s možností obědů i rychlého občerstvení. Na nádvoří hradu a zámku najdete příjemné prostředí pro odpočinek a místo pro hry vašich dětí. Kousek pohádky si odnesete domů v podobě některého z dílů knížek Starohradské pohádky čaroděje Archibalda I.

Podrobný popis

Na Hradě a zámku Staré Hrady jsou pořádány celodenní zábavné programy pro rodiny s dětmi a nejen pro ně ( ). Připraveny jsou interaktivní hry pro děti, soutěžní a zábavná stanoviště, živá zvířátka, dětský koutek, malování na obličej, kreativní výtvarné dílničky, pohádky, divadlo, šerm, rytíři a piráti, prohlídky hradu a zámku s výkladem. Pohádkovými okruhy vás vždy bude provázet živá pohádková bytost. Po celý den je pro všechny připraveno dobré občerstvení, krásné posezení na hradním nádvoří s krásnými zvířátky a atmosférou středověkého hradu ze 14 století. Každou sobotu a neděli pořádáme na Hradě a zámku Staré Hrady akce pro rodiny s dětmi s možností zvýhodněných prohlídek.
V rámci denních prohlídek Hrad a zámek nabízí návštěvníkům shlédnutí tří prohlídkových okruhů vhodných pro rodiny s dětmi. Hrad a zámek s Dračí královskou komnatou, Zámecké pohádkové sklepení, Hradní pohádková půda a expozice Čarodějná Bestyjola s živými zvířátky. Výlety do pohádky jsou vhodné pro děti ze základních a mateřských škol.

Poznejte krásy středních a východních Čech

Využijte jedinečný projekt a se slevou navštivte i další zajímavosti v okolí, které jsou vhodné pro jako tip na víkendové výlety s dětmi. Kartičku Skřítek Grátiska získáte při zakoupení vstupenky na jakémkoli z partnerských objektů. Při návštěvě dalších objektů, zapojených do projektu, budete mít okamžitě k zakoupené jedné dospělé a jedné dětské vstupence jednu dospělou vstupenku ZDARMA.

K poskytnutí slevy není třeba sbírat razítka. S kouzelnou kartičkou Skřítek Grátiska získáte slevu okamžitě při návštěvě každého z dalších partnerských objektů. Po uplatnění slevy je příslušný objekt označen razítkem.

Objekty, zapojené do projektu „KAM NA VÝLET S DĚTMI“
- Hrad a zámek STARÉ HRADY
- PRACHOVSKÉ SKÁLY
- ŽLUTÁ PLOVÁRNA

  

Skřítek Grátiska Vám přeje spoustu radosti a zábavy na Vašich rodinných výletech s dětmi!