Starohradské bytosti dostaly od návštěvníků Pohádkové vysvědčení

30.06.2014

Nejen děti z člobrdíčího světa dostávají vysvědčení, letos si mohli naši návštěvníci zkusit roli učitelů a známkovali naše princezny, čarodějnice i samotného Nejvyššího pohádkového čaroděje Archibalda. Podívejte se, jak takové Pohádkové vysvědčení dopadlo!

Výběr předmětů i známek byl čistě na návštěvnících a hodnocení se mohl zúčastnit úplně každý, a to na našich  facebookových stránkách .  Návrhů se sešlo hned několik, a tak jsme v poslední školní týden mohli nadšeným čarodějnicím, princeznám i Archibaldovi I. předat jejich úplně první Pohádkové vysvědčení. Na obrázcích se můžete podívat, jak jejich vysvědčení vypadalo. A pokud Vám tam něco chybí, neváhejte a do komentářů nám přišpište, jak byste vysvědčení ještě obohatili!

A pokud se chcete i Vy stát součástí pohádkového světa Starých Hradů, navštivte naše facebookové stránky www.facebook.com/starehrady. Najdete tam nejen bohatou fotogalerii, pozvánky na akce nebo soutěže o vstupenky a další ceny, ale neunikne Vám nic ze starohradských novinek.  A že se tu toho děje habaděj!

Těšíme se na návštěvu a přejeme všem krásné léto a pohádkové prázdniny.