Představujeme novinku - V. díl Starohradských pohádek čaroděje Archibalda I.

18.11.2014

Slyšte, slyšte, přinášíme dobrou zprávu pro všechny milovníky pohádek! Již zanedlouho vyjde V.díl Starohradských pohádek čaroděje Archibalda I. Knížka, jako již tradičně, obsahuje 7 ze 77 pohádkových příběhů ze Starohradského pohádkového království, které pro Vás sepsal sám dobrý duch Starých Hradů Tarbon.

Jednotlivé pohádky jsou psány snadno přístupnou formou, která je vhodná jak pro “večerní rodičovské čtení“, pro mateřské a základní školy, tak pro děti, které už čtou samy. Tomu odpovídá i délka jednotlivých pohádek, která je tak akorát. Můžete se těšit na následující:

1) Pohádka o dračí zuboopravně
2) Pohádka o mocném čarodrakovi Mocjeďákovi
3) Pohádka o pavouku Kaditlačkovi
4) Pohádka o starohradských Bulifňucích
5) Pohádka o africkém dobrodružství
6) Pohádka o tom, jak začalo do pekla sněžit začalo
7) Pohádka o čaroději Dobroštajnovi a Hvězdoletu

Upozorňujeme, že všechny pohádky byly podrobeny důkladnému testování na dětech a obstály na výbornou.

Při příležitosti vydání V. dílu Starohradských pohádek jsme pro Vás připravili limitovanou edici 500 ks výtisků. V čem jsou tyto knížky speciální? - jsou opatřeny starohradským pečetícím razítkem - vlastnoručně podepsány Nejvyšším pohádkovým čarodějem Archibaldem I. - navíc ke každé této knížce obdržíte poukaz na dětskou vstupenku na Hrad a Zámek Staré Hrady.

Jak získat knížku z této jedinečné série? Je to jednoduché. Stačí, když si objednáte 5. díl Pohádek čaroděje Archibalda I. na http://www.starehrady.cz/e-shop-starohradske-pohadky-carodeje-archibalda-i-dil-v-detail-306 a budete mezi prvními 500 objednateli. Samozřejmě, že si můžete přiobjednat i další díly Starohradských Archibaldových pohádek, Obří pexesa, karty, omalovánky a medovinu z nabídky další našeho E-shopu. Knížku můžete také zakoupit přímo v hradní pokladně Hradu a zámku Staré Hrady a dětskou vstupenku zdarma rovnou využít na prohlídku jednoho ze tří našich pohádkových prohlídkových okruhů.