POHÁDKOVÁ HRA za vysvědčení ZDARMA

3. února - 5. února

Pololetní prázdniny - OTEVŘENO! Pohádková hra - za vysvědčení ZDARMA do každé rodiny!

Mimořádná akce pro rodiny s dětmi! Pro každou rodinu, jejíž dítko/dítka nám donese/donesou ukázat pololetní vysvědčení (nebo jeho kopii), připravil nejvyšší pohádkový čaroděj Archibald I. odměnu - originální pohádkovou deskovou hru DRAČÍ POKLAD  - případně  hru  dle vlastního výběru. 

K rodinné vstupence 2 dospělí + alespoň 1 dítě, dostanete deskovou hru DRAČÍ POKLAD (nebo jinou, dle vlastního výběru), jako dárek ZDARMA.  

PODMÍNKY AKCE:
Každá rodina, jejíž dítko či dítka nám během dnů 3. až 5. 2. donesou ukázat na Staré Hrady pololetní vysvědčení (nebo jeho kopii), dostane k zakoupené rodinné vstupence (2 dospělí + alespoň 1 dítě)  originální dárek - deskovou hru DRAČÍ POKLAD. Předškolákům mohou doma vysvědčení vyrobit i dospěláci.

Akce platí pro vstupné, zakoupené toho dne v hradní pokladně. Do každé rodiny, která se akce zúčastní, nadělíme právě 1 deskovou hru. Slevy a akce nelze sčítat. 

Navštívit můžete tyto prohlídkové okruhy:

- Hrad a zámek s Dračí královskou komnatou - Zámecké pohádkové sklepení - Hradní pohádkovou půdu - Zdravosvět a Dračí království