Jak ušetřit na výletech? Skřítek Grátiska Vám pomůže

01.01.2018

Skřítek Grátiska je zpět a tentokrát nabízí ještě víc! Už je na dvě stránky! Rodinný poukaz pro dospěláka zdarma na naše partnerské objekty. Grátisku u nás dostane každá rodina při zakoupení vstupenky na libovolný prohlídkový okruh.

Přijďte si pro svého Skřítka Grátisku i Vy!

S kartičkou, kterou od nás dostanete v hradní pokladně, pak můžete s rodinou až do konce příštího roku výletovat do Parku Mirákulum, Zámku Loučeň,  Zoo Chleby, do Prachovskch skal a nově do Království železnic, Farmaparku a do polského parku miniatur MiniEurolendu. ¨

Při zakoupení dětské a dospělé vstupenky dostanete razítko a spolu s ním i vstupenku pro jednoho dospělého zdarma. Nezapomeňte, že skřítka Grátisku můžete využít na všech objektech. Díky tomu bude báječným průvodcem na výletech po celý rok.

Máte svého Grátisku a chcete se k nám přijet podívat?

Pokud jste Grátisku na některých z parterských objektů dostali a chybí na ni starohradské razítko, neváhejte, a vyjdete se s dětmi na pohádkový výlet na Staré Hrady. Vstupenku pro jednoho dospěláka budete mít zdarma a užijete si s celou rodinou spoustu zábavy a překvapení!